۵۰۰۰۲۶۶۶۶۴۴۱ nasimclick.ir@gmail.com

چرا باید تبلیغ کنیم ؟

نسیم کلیک مقالات چرا باید تبلیغ کنیم ؟
چرا باید تبلیغ کنیم

مقالات

چرا باید تبلیغ کنیم ؟

ارسال شده توسط admin

فرض کنیم شما یک فروشنده که در زمینه ای کالا یا کالا هایی را ارائه میکنید ویا اینکه شما یک خدمت ویا خدماتی رو ارائه میکنید تا اینجا درست خیلی هم خوب ! اما اگر مشتری برای خرید کالای شما و یا دریافت خدمات شما نباشد واقعا تلاش شما ثمری نخواهد داشت.اما چرا مشتری برای کالا و خدمات شما نیست؟ واقعیت اینه که برای کالا و خدمات شما متقاضی وجود داره اما شناختی از شما و کالا و خدماتی که ارائه میکنید وجود ندارد.

دقیقا مکانیزم تبلیغ از همین جا آغاز میشود تا بتواند شما را معرفی و مشتری را با کالا وخدمات شما آشنا کند. تبلیغ کردن میتواند تحول عمیقی در شرایط آشنایی و شناخت مخاطب از یک کالا و یا خدمت ایجاد کند. این حق مشتری ست که از آنچه دریافت میکند با اطلاع باشد.

تبلیغ کردن یک کار لوکس و فوق العاده نیست بلکه یک ضرورت و عضوی موثر در چرخه بزرگ اقتصادی در دنیای امروز است. تبلیغ اگر به شکلی علمی و دارای سناریو و البته پیوستگی باشد عملکرد آن بیشتر شبیه به معجزه خواهد بود .

در تبلیغ آشنایی داشتن با خواست مخاطبان گوناگون و همچنیین داشتن شناخت از بازار هدف توسط صاحبان کالا و خدمات نقش کلیدی در موفقیت های اقتصادی دارد.

برچسب

نوشته شده توسط admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هم اکنون به جمع تبلیغ دهندگان نسیم کلیک بپیوندید

Join Now